Hakkımızda

Medical Counseling

Değerli Ziyaretçilerimiz;

Türkiye’de ilaç sektörüne farklı bir soluk getiren Berat Beran İlaç’ın temelleri, 1973’te basit bir preparat olan burun damlasının kullanımını kolaylaştırmak fikriyle Diyarbakır Beran Laboratuvarında atıldı. Kurucumuz Eczacı Berat Beran tarafından 1984 yılında Berko İlaç ve Kimya Sanayi Ltd. Şti. adıyla gittikçe pozitif yönde gelişen bir serüvene, Sultanbeyli’de açılan üretim tesisimizle bugün sektöründe güçlü bir yer edinerek devam eden şirketimiz Berat Beran İlaç’ın ilk adımları atıldı.

Sürdürülebilir bir gelişimi mümkün kılan tecrübe, birikim, marka değeri ve şirket politikamız sektördeki yeniliklere adapte olmamızı sağlıyor, bu yeniliklerde de pek çok kez öncü konumunda olmamız başarılarımızı katlayarak büyütmemize olanak tanıyor.

Sağlıklı bir yaşam adına, pek çok alanda lider ve yenilikçi yapısıyla tecrübelerini insanlığın hizmetine adayan Berat Beran İlaç; Berko İlaç’tan aldığı güveni bir adım daha ileriye götüren bir marka oldu. Bu çerçevede sektöründe 30 yılı başarılarla arşınlamış deneyimli bir kadro olarak, gerek ülkemizde yürüttüğümüz araştırma-geliştirme çalışmalarıyla, gerekse yurtdışındaki yenilikleri sürekli yakından takip ederek sektörde daima parmakla gösterilen bir marka haline geldik.

Berat Beran İlaç’ın hedeflerine ulaşma çabasındaki ana ilkelerden biri olan sektördeki en iyi hizmeti sunmak gayesi, tabiatıyla bizi co-marketing sistemiyle adımlar atmaya yönlendirdi. Bazı ürünlerimizde piyasadaki tek ilaç olmak yerine Berko’nun ürettiği ilaçların muadillerini Berat Beran markasıyla tıbbın hizmetine sunuyoruz.

Berat Beran İlaç olarak piyasaya muadil ilaç sunabilmeyi esas gayelerimizden biri olarak hedeflerken, insanların sağlıklı yaşamalarına pozitif alternatifler oluşturabilmelerini sağlıyoruz. Ciromuzdan büyük bir payı Ar-Ge'ye ayırarak, inovatif kimliğimizin de değerini vurgulamış oluyor, tüm çalışanımızla birlikte yürüttüğümüz insanlığa sağlık dağıtma çabamıza, bilgi, birikim ve tecrübemize güvenir bir şekilde devam ediyoruz. “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” düsturuna sadık kalarak bugüne kadar sağlık sektörüne yapmış olduğumuz katkının haklı gururunu yaşamaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ecz. Berat BERAN

Berat Beran İlaç Yönetim Kurulu Başkanı